Vodafone rozšiřuje pokrytí Turbo Internetu

Reklama

Ke konci ledna Vodafone pokryl další města a předměstí svým rychlým datovým připojením, které prodává pod označením Turbo Internet. Celkem je nyní zmíněná služba k dispozici v 1 876 obcích, ve většině z nich v podobě LTE na frekvenci 900 MHz.

Ve statistice přitom figurují pouze obce, které jsou pokryty nejméně z 80 %. Vodafone k 28. 1. 2014 pokryl Turbo Internetem (rychlý mobilní internet na 3G + LTE 900 MHz) na technologii LTE 900 MHz další lokality, hlavně v Karlovarském, Libereckém, Ústeckém, Plzeňském a Středočeském kraji. Bližší informace najdete v přiložené mapě. Turbo Internet běžící na 3G je označen fialovou barvou, Turbo Internet běžící na LTE 900 MHz červenou barvou.

Vodafone_Turbo_Internet_leden2014

Turbo Internet mohou využít všichni zákazníci, kteří používají jakékoliv datové služby Vodafonu, vlastní LTE SIM kartu a zařízení podporující LTE na frekvenci 900 MHz, 3G a 2G. Od minulého týdne je navíc LTE dostupné nově i majitelům některých zařízení Apple (iPhone 5c a 5s; iPad Air 4G; iPad mini s Retina displejem). Navíc mohou zákazníci model iPhone 5c a 5s získat od února u Vodafonu se slevou 2 000 Kč, již od minimálního měsíčního plnění 690 Kč.

Reklama