Vodafone se chlubí oblíbeností balíčků Pass

Reklama

Vodafone začal loni v říjnu nabízet balíčky Pass, které umožňují využívat určité aplikace bez ohledu na datový limit příslušející k jejich tarifu. Nyní se chlubí výsledky.

Za rok fungování stáhli zákazníci tři petabajty dat, což přibližně odpovídá milionu hodinám filmů ve FullHD rozlišení. Vodafone Pass přitom není jen o stahování videí. Nabízí čtyři odlišné balíčky.

Zájemci dnes mohou využít Social Pass, a to například pro Facebook, Instagram, Snapchat nebo Twitter. Další možností je Video Pass, který zahrnuje aplikace YouTube, Netflix, Sledování TV a dalších 15 aplikací. Music Pass se uplatní třeba u Apple Music a Spotify a podobně pomáhá také Chat Pass, který se týká například aplikací WhatsApp a Facebook Messenger. Brzy přibude další pro zálohování fotografií nebo jiných potřebných dokumentů.

Cena passů začíná na 99 korunách měsíčně a balíčky je možné zkombinovat ve službě Vodafone MultiPass, obsahující vždy trojici zmíněných passů za výhodnější cenu. Aplikace obsažené v balíčcích pak zákazníkům neukrajují data z měsíčního objemu. Zájemci tak bez obav mohou měsíčně využít v telefonu i stovky gigabajtů dat, aniž by zaplatili za další data ve svém tarifu.

Reklama