Vodafone se chystá na nové tarify, vypne samoobsluhy

Reklama

Vodafone ve čtvrtek představí své neomezené tarify Red. Aby je mohl začít řádně nabízet, potřebuje provést nějaké úpravy ve svých systémech. Proto o víkendu vypne samoobsluhy a některé způsoby dobíjení. Volání, zprávy i data ale fungovat budou.

O nových tarifech Red vás budeme informovat okamžitě poté, co je operátor představí. Mělo by se jednat o důkladně promyšlenou odpověď na mobilní revoluci od O2. Vodafone už od začátku prezentoval své „narychlo spíchnuté“ neomezené tarify jako z nouze ctnost, skutečnou nabídku hodlal představit později. A to později nastává právě tento týden.

Z důvodu spuštění nových neomezených tarifů Red bude Vodafone o víkendu 25. – 26. května 2013 provádět aktualizaci systému. V důsledku aktualizace dojde od soboty 18:00 do nedělního večera k dočasnému omezení funkce Internetové, Mobilní, SMS, Hlasové Samoobsluhy a aplikace Můj Vodafone. Na běžný provoz sítě, tj. na hlasové, textové a datové služby nebude mít aktualizace žádný vliv.

Zákazníci s požadavkem blokace ztracené či odcizené SIM karty mohou během víkendu kontaktovat Linku péče o zákazníky 800 77 00 77. Ostatním požadavkům nebude možné během této doby vyhovět. Kontaktovat nás můžete následující pracovní týden.

Zákazníkům s aktivními předplacenými kartami doporučujeme dobíjet během víkendu přes bankomaty nebo dobíjecí terminály. Transakce zadané přes jiné dobíjecí kanály budou zaznamenány a zpracovány až po skončení plánované odstávky. Aktivaci nových SIM karet doporučujeme provést až po víkendu.

Internetový obchod Vodafonu bude i během víkendu objednávky bez problémů přijímat, ale zpracovány a rozeslány budou až po skončení aktualizace. Je proto třeba počítat s určitým zpožděním doručení zásilek. Server Vodafone park bude i během odstávky plně funkční.

 

Reklama