Vodafone slaví milion firemních SIM karet

Reklama

Vodafone slaví dosažení magické hranice milionu aktivně používaných firemních SIM karet. Vysvětluje si to zlepšováním zákaznické péče, dobrým pokrytím rychlým internetem a výhodnými službami v rámci OneNet.

Držitelem milionté firemní SIM karty se stal Jiří Kojzar ml. z firmy Napa Trucks. Vodafone si jeho zaměstnavatel vybral díky jeho přístupu i cenám nabízených služeb. Obojí bylo údajně daleko před konkurencí. Vodafone klade důraz na kvalitní péči o zákazníka, podle interních výzkumů se v tomto směru míra spokojenosti za poslední čtvrtletí výrazně zvýšila.

Rostoucí zájem a spokojenost, nejen firemních zákazníků, je způsobena neustávajícím zkvalitňováním služeb, které Vodafone nabízí. Pro firmy je výhodná možnost řešit všechny záležitost pouze s jedním člověkem a stále se rozšiřující datové pokrytí, které v letošním roce dosáhlo na 95 % populace (Turbo Internet). Nedávno byla podniková nabídka rozšířena o službu OneNet Express, která přináší základní řešení i pro menší firmy.

Vodafone také získává body díky dobrému zázemí pro rozvoj služeb Machine to Machine (M2M), což je automatická komunikace zařízení a systémů bez nutnosti obsluhy. V tomto odvětví byl Vodafone již třikrát oficiálně vyhlášen lídrem, a to díky velkému počtu M2M SIM, ale také díky množství inovativních produktů, výbornému globálnímu pokrytím a nadstandardní úrovní poskytovaných služeb.

Reklama