Vodafone Smart II: s rozvernými barevnými kryty [preview]

Reklama

Vodafone do své nabídky zařadil mobil, který svým vzhledem pobaví hlavně mladší uživatele. Netradičně bohatá zásoba výměnných krytů udělá radost, malému dotykáči nechybí nic podstatného, ať už je řeč o datech nebo multimédiích.

Vodafone Smart II je brandovaný Alcatel a můžeme jej zařadit mezi levné mobily s Androidem. Výbavou určitě nepřekvapí, pro méně náročné uživatele je jako stvořený, navíc za skvělou cenu max. 2 577 Kč! Mezi ostatními telefony vyčnívá především barevnými kryty, vždyť v základním balení jich dostanete hned několik – černý, modrý, žlutý a červený.

Proč koupit?

  • Android za skvělou cenu
  • Barevné výměnné kryty
  • 2GB microSDHC karta v balení

Vodafone 860 Smart II

Rozměry: 109 × 58 × 12 mm, 120 g
Displej: 3,2″, 320 × 480 bodů, 262 tis. barev, TFT LCD
Procesor, systém: 832 MHz, Android
Paměť, úložiště, karta: 512 MB, 150 MB, ano
Data: GPRS EDGE HSDPA Wi-Fi
Další konektivita: GPS microUSB 3,5mm jack
Fotoaparát: 3 Mpx, video: VGA autofokus blesk
Podrobné specifikace
77-2 577 Kč

Vodafone Smart II na videu

Vodafone Smart II – obsah balení

Mobil je kompletně z plastu, kostrukce je příjemně pevná, kryty pak s matným povrchem. Čelní strana dostala 3,2″ LCD TFT s rozlišením 320 × 480 bodů, kvalitu obrazu nekazí viditelný rastr. Na displeji budete prsty prohánět Android 2.3, ovládání zajistí i čtveřice senzorových tlačítek. Ladní zaoblené tvary na horní straně narušuje nevelký zámek a 3,5mm jack sluchátek, vpravo kromě ovladače hlasitosti dokonce nechybí spoušť. Mobil k počítači a nabíjení připojíte microUSB na spodní hraně.

Výměnné kryty se skládají ze dvou částí – rámečku a zadní plochy. Nejprve třeba uvolnit rámeček a pak vám do ruky vypadne zbytek. Pod baterií se vkládá SIM a také microSDHC karta, jednu s kapacitou 2 GB dostanete jako dárek. Barevnou kombinaci krytů můžete zvolit jak to chcete vy, naživo vypadá zajímavě celožluté provedení. Na Vodafone Smart II se podívám v recenzi, také, jak fotí a natáčí průměrný 3Mpx snímač.

Reklama