Vodafone Smart III: jak fotí a natáčí levný Android s NFC?

Reklama

Výměnné kryty, informační dioda, Android na palubě, NFC a ještě skvělá cena. Tento mobil se jednoduše umí podbízet! Jak se s levným telefonem ze stáje Vodafonu fotí a natáčí video?

vodafoneSmartIII

Vodafone Smart III

Rozměry: 123 × 64 × 11 mm, 136 g
Displej: 4″, 480 × 800 bodů, 16 mil. barev, TFT LCD
Procesor, systém: 1000 MHz, Android
Paměť, úložiště, karta: 512 MB, 4000 MB, ano
Data: GPRS  EDGE  HSDPA  HSUPA  Wi-Fi
Další konektivita: NFC  GPS  microUSB  3,5mm jack
Fotoaparát: 5 Mpx, video: 720p autofokus  blesk
Podrobné specifikace
3177 Kč

Vodafone Smart III představuje zajímavý tip ke koupi levného Androidu s cenou hluboko pod 4 000 Kč. Za nějakých 3 177 Kč si lze pořídit spolehlivý smartphone s pevnou konstrukcí, senzorovými tlačítky pod 4palcovým TFT displejem s rozlišením 480 × 800 bodů. Oproti minulé verzi Smart II v krabičce nenajdete další výměnné kryty, v našem případě testujeme černou variantu. Recenzi minulého Smart II si přečtěte zde. Předchozí model se nám hodně líbil a tak vkládám do novinky očekávání. Už příjemnou zprávou je NFC ve specifikacích, to se může hodit!

VodafoneSmartIII_3VodafoneSmartIII_5VodafoneSmartIII_12VodafoneSmartIII_11

Součástí balení telefonu jsou laciná sluchátka, USB síťová nabíječka a datový microUSB kabel. Konstrukce telefonu je sympaticky pevná, pozornost strhává červená LED na bradě mobilu pod displejem. Ta se rozsvítí při nabíjení a pro upozornění např. na nový e-mail. Na světle však moc vidět není. Zadní kryt se stejně jako u předchůdce skládá z rámečku a zadního krytu baterie. Vše se do sebe zacvakne a kryje baterii, na níž je jasně napsáno, odkud mobil pochází. Tedy z továrny Alcatelu. Pro focení slouží 5Mpx fotoaparát se solidním výkonem a hlavně 720p videem. Podívejte se níže, tradiční recenzi připravujeme.

Vodafone Smart III fotogalerie

VodafoneSmartIII_foto_9VodafoneSmartIII_foto_8VodafoneSmartIII_foto_6VodafoneSmartIII_foto_5VodafoneSmartIII_foto_4VodafoneSmartIII_foto_3VodafoneSmartIII_foto_2VodafoneSmartIII_foto_1

Vodafone Smart III ukázkové video

Reklama