Vodafone Smart III jde na scénu: NFC za 3 177 Kč

Reklama

Vodafone na červen nachystal zajímavou mobilní premiéru v podání dalšího modelu Smart. Levný Android potěší hlavně moderním NFC, vhod přijde 4palcový displej a 5Mpx fotoaparát. 

Vodafone Smart III je již třetím v pořadí brandovaných telefonů, který opět hraje na city především zajímavou cenou a zacílením na méně náročné telefonisty. Za 3 177 Kč (zahájení prodeje 1. června 2013) si domů odnesou smartphone s Androidem 4.1.1, který se bude ovládat na 4palcovém displeji s nižším rozlišením 800 x 480 bodů. Těsně pod displejem jsou tři senzorová tlačítka, na levém boku je pouze ovladač hlasitosti a zbývá zámek mobilu nahoře.

vodafoneSmartIII

Chod systému obstará jednojádrový 1GHz procesor a 512 MB RAM. Z vnitřní paměti 4 GB zůstane něco přes 2 GB pro uživatele, vhod tedy přijdou microSDHC karty. Smart III nezklame v datech přes Wi-Fi a 3G sítě vč. HSDPA. Zajímavým tahákem by mohla být technologie NFC pro pohodlné párování nebo využití přepnutí nastavení mobilu před spaním, při jízdě v autě apod. Vodafone do krabičky přidává i dvojici NFC tagů zdarma!

Reklama