Vodafone spouští SlevoPark plný slev nejen pro vlastní zákazníky

Reklama

Vodafone ukončuje činnost slevového programu Vodafone Menu a nahrazuje ho propracovanějším SlevoParkem. Princip je ale podobný, můžete nakupovat vybrané zboží či služby se slevou buď přímo na SlevoParku nebo prostřednictvím slevových kupónů.

Slevopark najdete jako zvláštní záložku na portálu Vodafone Park (park.vodafone.cz). Jakmile na tuto záložku kliknete, objeví se vám tři velké sekce, poměrně přehledně pojmenované.

Vodafone_Slevopark_eshop

V sekci E-shop najdete výhodné slevy na desítky různých produktů, jako jsou parfémy Hugo Boss, Tommy Hilfiger, Christian Dior apod., nebo třeba elektroniku Nikon, ETA či Hyundai. V budoucnu přibudou v nabídce i další produkty. Zákazníci Vodafonu si mohou všechny tyto produkty pořídit až s 21% slevou z maloobchodní ceny. Pro uživatele Vodafone Parku, kteří nejsou zákazníky Vodafonu, je připravena sleva až 14 %.

Vodafone_Slevopark_cenaVodafone_Slevopark_Nakupark

NákuPark funguje jako agregátor slev největších slevových portálů na českém trhu – Slevomat, Zapakatel.cz a Vykupto. Uživatel Parku může vybírat z aktuálních slev těchto portálů podle parametrů, které do vyhledávače zadá. V sekci Partnerské výhody jsou zase k dispozici slevové kupóny na mimořádné nabídky partnerů, které lze snadno vytisknout a následně je uplatnit na jejich prodejních místech.

Vodafone_Slevopark_vyhody

Reklama