Vodafone spouští svou vlastní televizi

Reklama

Vodafone spouští i v Česku vlastní televizi Vodafone TV, se kterou se mohou setkat zákazníci Vodafonu v zahraničí. Start české verze oznámil krátce poté, co koupil kabelovou televizi UPC.

Vodafone TV je klasická IP TV, neboli televize vysílaná přes internet. Vodafone nevyžaduje, abyste k jejímu sledování měli připojení od Vodafonu, potažmo od UPC. Fungovat by měla na každé dostatečně rychlé internetové přípojce.

Vodafone TV přináší tři programové balíčky – Klasik (přes 55 TV stanic), Komfort (přes 110 stanic) a Komplet (přes 130 stanic). V kombinované nabídce, tedy při pořízení pevného internetu od Vodafonu, zákazník zaplatí podle balíčku 150, 300 a 600 Kč měsíčně včetně pronájmu designovými cenami oceněného set-top boxu.

V nabídce je taky řada doplňkových balíčků, například sportovní nebo hudební kanály. Jak je v současné době zvykem, dětské kanály dává Vodafone na omezenou dobu karantény zda rma.

Z chytrých funkcí nabízí televize sledování už odvysílaných pořadů, a to až 7 dní zpětně. Dále také nahrávání do cloudového úložiště, díky čemuž jsou nahrávky k dispozici na všech dostupných platformách, kapacita je 100 hodin záznamu. Dostupná je i funkce nahrávání všech dílů vybraného pořadu nebo seriálu. Kdo nebude chtít ve vysílání propásnout žádnou filmovou scénu nebo zprávu, může si od televize odskočit a přitom použít funkci play/pause.

Podrobnější informace jsou k dispozici na webu www.vodafone.cz/televize

Reklama