Vodafone TV oslavila dva roky

Reklama

K prvním narozeninám dostala loni Vodafone TV prémiový set-top box, který lze ovládat i hlasem.
Nyní se rozrůstají možnosti, jak sledovat pořady na více obrazovkách a jak si vytvořit televizní koutek kdekoli a kdykoli.

Dosud mohli diváci vedle set-top boxu sledovat Vodafone TV také skrze tablet nebo chytrý telefon (operační systémy Android i iOS) a to platí i nadále. Stejně tak mohou sledovat televizi od Vodafonu na počítači přes webové prohlížeče Google Chrome, Firefox nebo Edge. Podporované jsou operační systémy Windows 8.1 a novější.

„Nově si ji mohou zákazníci pustit i na televizorech, které jsou mladší než pět let a vybaveny minimálně systémem Android 5.0. Současně pracujeme i na dalších televizních platformách, například pro televize Samsung nebo LG,“ říká Milan Raška, ředitel oddělení rozvoje televizní a internetové služby společnosti Vodafone.

Pro svých současných více než 300 tisíc zákazníků si Vodafone TV připravila také některé programové změny. Od 1. dubna na programu Vodafone 100 přinášíme všem prémiový dokumentární kanál National Geographic Wild.

Programová nabídka se rozšířila i o dětský kanál Nick v ukrajinštině, vysílá pohádky jako Tlapková patrola, Tučňáci z Madagaskaru nebo Želvy Ninja. Dostupný je na pozici 135 všem zákazníkům s tarify Klasik, Komfort a Komplet. Doplnil tak už dříve spuštěný ukrajinský program 1+1 International.

Reklama