Vodafone TV slaví třetí narozeniny

Reklama

Vodafone založil svou televizi v roce 2020, postupně k ní přikoupil českou pobočku UPC, přidal řadu programů a dnes všechno zpřehledňuje a zjednodušuje.

Z původních tří televizních tarifů (Klasik, Komfort, Komplet) a 11 doplňkových balíčků se stává jeden bohatý základ doplněný o 3 tematicky zaměřené balíčky. V novém tarifu, který je stejnojmenný se službou „Vodafone TV“, je nyní téměř dvojnásobek stanic než u původního TV Klasik. Zahrnuje všechny základní české televizní stanice rozšířené o dokumentární, lifestylové a hudební programy. Obsahuje i Vodafone videotéku s více než 2000 atraktivními tituly, které zákazníci můžou sledovat podle libosti bez dalších poplatků.

Balíček Sport obsahuje 15 kanálů včetně třeba Premier Sport nebo Nova Sport, tedy kompletní fotbalovou Ligu mistrů, zápasy evropských fotbalových lig i hokejovou NHL nebo závody Formule 1 (kanály Sport 1 a 2) a mnoho dalšího.

V ceně balíčku Cinema jsou například kanály HBO včetně videotéky HBO Max nebo programy Filmbox.

Family balíček zahrnuje 17 kanálů a současně službu Voyo, díky které se možnosti sledování rozšíří o nemalou porci originálního obsahu pro celou rodinu. Voyo bude také předinstalovaná v set-top boxu Vodafone TV.

Televize je pro zákazníky s pevným internetem od Vodafonu zvýhodněna o více než 50 % a stojí 150 korun měsíčně. Jako samostatná služba vyjde na 320 korun. U doplňkových balíčků je cena pro všechny zákazníky stejná: Sport 150 korun, Cinema 220 korun, Family (včetně Voyo) 220 korun měsíčně.

Reklama