Vodafone TV vysílá olympiádu na devíti kanálech

Reklama

Vodafone nabídne všem svým zákazníkům sedm nových sportovních kanálů, na kterých je možno sledovat olympijské přenosy. Díky možnosti zpětného přehrávání vás neomezuje ani časový posun.

Televize od Vodafonu dlouhodobě nabízí programy Eurosport 1 a 2, které jsou lokalizované do češtiny. Nyní přibývá dalších sedm programů Eurosport 3 až 9 s původním anglickým komentářem. Kanály jsou tematicky zaměřené na konkrétní sportovní kategorie.

Eurosport 1 a 2 – hlavní události a sestřihy.
Eurosport 3 – tenis, stolní tenis, badminton, golf.
Eurosport 4 – gymnastika, trampolína, skoky do vody, synchronizované plavání.
Eurosport 5 – fotbal, florbal, rugby, baseball, softball.
Eurosport 6 – basketbal.
Eurosport 7 – bojové sporty (taekwondo, box, judo, wrestling, karate).
Eurosport 8 – házená.
Eurosport 9 – volejbal.

Cesta k dodatečným kanálům je jednoduchá. U programové nabídky TV Komfort a TV Komplet budou všechny zmíněné Eurosport kanály automaticky nově zahrnuté a zákazník se nemusí o nic starat. U nabídky TV Klasik je potřeba mít aktivní balíček Sport (za 99 korun), nebo Sport mini, který je zdarma a zahrne všech devět kanálů Eurosportu. Zákazníci tak nemusí platit nic navíc. Aktivaci balíčku si může zájemce provést sám přes samoobslužné online kanály nebo aplikaci Můj Vodafone. Případně lze o změnu požádat i v prodejnách Vodafonu.

Zkrátka nepřijdou ani zákazníci bývalé firmy UPC s televizní službou Horizon TV. Budou mít za stejných podmínek k dispozici všech devět stanic Eurosportu, pouze bez možnosti zpětného zhlédnutí a nahrávání. Aktivace je možná výhradně na zákaznické lince. Vodafone všechny zákazníky postupně převádí právě na Vodafone TV.

Reklama