Vodafone: uhodněte číslo a iPhone 5 je váš!

Reklama

Zúčastněte se soutěže o iPhone 5, který můžete mít za jedinou SMS. Háček tu samozřejmě je, musíte trefit jeho telefonní číslo, což může být nesplnitelný úkol. Vše probíhá online pod kontrolou kamery.

Vodafone 8. listopadu 2012 odstartoval soutěž s názvem Uhodni číslo nového iPhonu 5, která trvá až do 2. prosince 2012. Během této doby je spuštěna speciální stránka http://www.cilichili.cz/souteze/ciliphone/ s online kamerou, která výherní iPhone 5 snímá. Pokud je vám víc jak 15 let, můžete na číslo 777 159 591 odesílat SMS s tipem telefonního čísla iPhonu 5 ve tvaru: iphone 123456789. SMS vás bude stát jako klasická SMS, nikoliv Premium, pokud máte nějaký balíček s SMS zdarma, můžete jich bez obav posílat spousty.

Kombinací čísel je samozřejmě mnoho a tak trefit to jediné dá docela práci. Pokud by správně tipujících bylo více, hned den po skončení soutěže by se konalo finále s vědomostním kvízem o operátorovi. Když budete náhodou patřit mezi správně tipující, dojde vám obratem potvrzující SMS. Stačí pak zavolat na číslo iPhonu 5 a naživo uvidíte, že jste měli přesný odhad.

Reklama