Vodafone ve Varech: Pláž, hledání mobilu, aplikace a speciální tarif

Reklama

Vodafone je opět jedním z partnerů karlovarského filmového festivalu. Pro návštěvníky proto připravil několik zajímavých lákadel, mimo jiné písečnou pláž nebo spoustu soutěží a her, v nichž můžete vyhrát třeba nový telefon. Každý si navíc může pořídit speciální tarif.

U Vřídla rozprostře operátor písečnou pláž. Každý, kdo ji navštíví, může využít WI-Fi zdarma, zasoutěžit si o drobné ceny, s přítomnými datovými experty probrat přenos kontaktů do nového telefonu nebo jeho nastavení, případně se vyfotit ve stylu oblíbeného seriálu Pobřežní hlídka.

Pokud chcete z Varů odjet kromě mnoha filmových zážitků také s novým telefonem, sledujte speciální Twitter kanál twitter.com/VodafoneVary. Kromě spousty aktuálních informací o festivalovém dění tam totiž najdete také nápovědu k místu, kde si můžete zdarma odnést dosud blíže nespecifikovaný mobil s Androidem. Jedním z telefonů, o které se soutěží, je nedávno představený Vodafone Smart II.

Protože ve Varech se toho vždycky děje strašně moc, připravil Vodafone zvláštní aplikaci nazvanou KVIFF Guide. Přímo v mobilu tak najdete přehled programů všech kin s možností okamžité rezervace, a k tomu ještě mapu Karlových Varů, která se může hodit přinejmenším při návratu z bujarého večírku.

Spadáte-li ještě do věkové kategorie 15-26 let, můžete si v karlovarských prodejnách Vodafonu (T.G.Masaryka 5 nebo v OC Varyáda) po celou dobu festivalu pořídit Studentský balíček se speciální nabídkou – volání až čtyřem kamarádům po celý rok zdarma.

Podrobné informace o všech akcích Vodafonu na MFF Karlovy vary najdete na stránkách www.vodafone.cz/vary.

Reklama