Vodafone: velikonoční Ošatka aplikací je už Vodafone Galerie

Reklama

U Vodafonu včerejškem skončily velikonoční Vánoce, operátor však stále nabízí aplikace zdarma ke stažení. Ošatka aplikací se nově proměnila v portál Vodafone Galerie, odkud se stahuje, bude se zde soutěžit a také rozdávat dárečky. Co vše je v nabídce?

Vánoční nabídka Vodafonu s velikonočními motivy trvala od listopadu do konce ledna, dnes už zpívající králíky v televizi a malovaná vajíčka v prodejnách Vodafonu neuvidíte. Pokud jste si včera stihli spustit v mobilu aplikaci Ošatka aplikací, našli jste v ní 50 kreditů na útratu na portále Vodafone Galerie.

Dnešním dnem se místo Ošatky automaticky nabízí aktualizace právě na aplikaci Vodafone Galerii prostřednictvím Marketu. Galerii se vyplatí sledovat, jelikož operátor slibuje už v průběhu února další zajímavé dárky v podobě jindy placených aplikací zdarma, rozdávat se budou speciální slevy, hudba do mobilu apod.

V únoru se bude soutěžit o počítače a mobily s Androidem, zákazníci Vodafonu si mohou číst e-book z edice ČILICHILLI. Vodafone Galerie má nachystány pravidelné a sezonní kategorie aplikací. Teď tu vidíme kategorii Cestování s aplikacemi na hory, Nový semestr s brigádami, encyklopediemi. Nechybí ani hry, aplikace na fotky apod. Vodafone tu poskytuje brandované aplikace jako tapety, čtečku e-booků, zprávy z ČILICHILLI, navigaci Sygic, zprávy, Operu Mini atd. Celkem jsem napočítal skoro 60 aplikací, některé výhradně pro klienty Vodafonu (potřeba surfovat přes datovou síť, nikoliv Wi-Fi). Pokud se bude nabídka aplikací měnit a portál bude žít soutěžemi a nějakými dárky, zaslouží si určitě pozornost. Nemusíte tak po zajímavých aplikacích pátrat po Marketu, lepší je si nechat je doporučit.

Operační systém: Android, iOS

Cena: freeware

Odkaz ke stažení

Reklama