Vodafone: Velikonoční ošatka chystá na víkend další dárečky, nezmeškejte je!

Reklama

Po velmi silné nabídce aplikací a her z minulého týdne si pro nás i tentokrát Vodafone přichystal několik zajímavých nabídek. Pokud tedy chcete svůj mobilní telefon rozšířit o zajímavý software, měli byste se do Ošatky určitě podívat i tento víkend.

Největším lákadlem, o kterém Vodafone vydal i samostatnou tiskovou zprávu, je AVG Antivirus, který si zájemci budou moci stáhnout po celý víkend. Kromě ochrany před viry při brouzdání i stahování, dokáže aplikace lokalizovat telefon v případě krádeže, či na dálku vymazat citlivá data. Aplikace ale umí i ukončovat úlohy běžící na pozadí, uzamknout aplikace běžící na pozadí nebo upravit nastavení telefonu tak, aby byl z hlediska ochrany dat bezpečnější.

Plná verze stažená přes Ošatku je na 90 dní zdarma. Poté mají zákazníci možnost dále využívat zkušební verzi s omezenými funkcemi, nebo si koupit plnou verzi aplikace.

Zkrátka nepřijdou ani uživatelé operačního systému iOS. Pro ně Vodafone doporučuje celkem tři aplikace. V sobotu je to My Data Manager, aplikace sloužící pro kontrolu dat s možností nastavení upozornění při překročení datového limitu.

V neděli se dočkají tipů hned na dvě aplikace. Allianz Krizovatky prověří vaše řidičské dovednosti, Dej Tip zase slouží pro hlášení nejrůznějších závad ve vašem okolí.

Kdo má telefon se Symbianem, dočká se v neděli aplikace Autoškola 2012, která mu vysvětlí pravidla silničního provozu.

 

Reklama