Vodafone: vteřinová videa nejsou vteřinová lepidla! [soutěž]

Reklama

Vodafone odstartoval zajímavou soutěž, v níž jde o vteřiny. Stačí natočit kratičké video a získat můžete Apple iPhone 5 a další mobily. Nejlepší videa se objeví v televizní reklamě, takže můžete být pořádně slavní. Tedy aspoň na vteřinu.

Vodafone pořádá vánoční soutěž s názvem Na každé vteřině záleží v období 11. 12. 2012 do 21. 1. 2013, v níž sbírá kratičká sekundová videa. Jednoduše je nahrajete na tento web přes aplikaci, přemluvíte spoustu kamarádů, aby pro něj hlasovali a možná vyhrajete, hlavní slovo má odborná porota. Účastnit se může každý nad 18 let, kdo nahraje na web maximálně 10 videí, na nichž označí 1 soutěžní vteřinu. Omezení pro nahrání videa je 64 MB, takže se vejdete i s kratším klipem v HD rozlišení.

O první výhře rozhoduje odborná porota, zbylých šest záleží na hlasech z lidu. Výhry obsahují celkem 1 telefon Apple iPhone 5, 1 telefon Samsung Galaxy SIII, 2  telefony BlackBerry a 3 stylové toustovače. Všichni soutěžící, kteří nahrají alespoň 1 video do aplikace, získávají měsíční členství v aplikaci MusicJet.

Reklama