Vodafone vylepšuje svůj roaming na den

Reklama

Vodafone mění před prázdninami podmínky svého balíčku roaming na den. Nově je možné jej používat i v mimoevropských zemích a objeví se také varianta pro předplacené karty.

Roaming na den umožňuje za jednorázový poplatek využívat i v cizině volné jednotky příslušející k vašemu českému tarifu. Balíček se aktivuje v okamžiku, kdy poprvé zavoláte, odešlete esemesku nebo se připojíte prostřednictvím mobilních dat. Následně pak platí 24 hodin.

V rámci Evropy (Belgie, Bulharsko, Chorvatsko, Dánsko, Estonsko, Finsko, Francie, Francouzská Guyana, Gibraltar, Guadeloupe, Guernsey, Irsko, Island, Itálie, Jersey, Kypr, Lichtenštejnsko, Litva, Lotyšsko, Lucembursko, Maďarsko, Malta, Man, Martinik, Monako, Německo, Nizozemsko, Norsko, Polsko, Portugalsko, Rakousko, Reunion, Rumunsko, Řecko, San Marino, Slovensko, Slovinsko, Španělsko, Švédsko, Švýcarsko, Vatikán, Velká Británie) zaplatíte za tento balíček 69 Kč za den. Mimo Evropu (Albánie, Argentina, Austrálie, Bosna a Hercegovina, Brazílie, Černá Hora, Chile, Egypt, Faerské ostrovy, Ghana, Indie, Indonésie, Izrael, Japonsko, Jihoafrická republika, Kanada, Katar, Makedonie, Mexiko, Nový Zéland, Turecko, USA, Rusko, Srbsko) vás pak vyjde na 199 Kč za 24 hodin.

V zahraničí pak voláte a odesíláte zprávy za své české ceny, což mimo jiné znamená, že příchozí hovory máte zdarma. Co se týká dat, čerpáte domácí limit FUP, ovšem s omezením na 100 MB denně. Po vyčerpání denního datového objemu bude připojení zpomaleno na 32 kb/s, v případě potřeby si zákazníci mohou dokoupit po balíčcích 100 MB za 49 Kč v Evropě a 149 Kč v ostatních destinacích. Pro tarify s volnými jednotkami nově platí, že po jejich vyčerpání stojí minuta hovoru ze zahraničí 3,49 Kč a SMS 1,51 Kč.

Nově se objevuje balíček Roaming ke kartě na den. Za denní poplatek 19 Kč získáte 10 minut pro odchozí hovory, 10 SMS a 10 MB dat pro připojení k internetu v zahraničí. Příchozí hovory jsou v rámci služby zdarma. Pokud vyčerpáte volné jednotky, zaplatíte za odchozí hovor jen 3,49 Kč/min. a 1,51 Kč za SMS. Při vyčerpání 10 MB dat se připojení zpomalí na 32 kb/s.

Reklama