Vodafone vylepšuje vánoční předplacenku levnými hovory

Reklama

Vodafone se rozhodl vyjít zákazníkům vstříc a v době předvánoční zlevňuje volání na své předplacené kartě bez limitu. Dlouhé hovory za 7 Kč/min. do své sítě platí nadále, sleva se odehrála na volání do ostatních sítí, nově za minutu jen 2,50 Kč!

O představení vánoční karty Vodafone karta bez limitu jsme psali v článku. Čerstvě oznámená změna se vám bude líbit ještě více. Místo ohromných 7 Kč/min. do ostatních sítí budete volat jen za 2,50 Kč. Tato cena platí do 31. ledna 2013, poté se zvýší na ještě snesitelných 3,50 Kč/min. Že bychom tu měli přímou reakci na nabídku Blesk mobilu, kde se volá za 2,50 Kč/min. do všech sítí? Vodafone karta bez limitu se prodává za 200 Kč se stejným kreditem. Volání za 7 Kč/min do své sítě je neomezená, karta se bude prodávat do konce ledna 2013.

Další novinkou je snížení ceny za volání na všech předplacených Divokých kartách. Během víkendů budou jejich majitelé volat od 1. do 31. prosince 2012 do s sítě Vodafonu jen za 1,50 Kč/min. Operátor tuto změnu provádí automaticky, netřeba nikde aktivovat.

Reklama