Vodafone vzdělává nadanou mládež pro povolání budoucnosti

Reklama

Podle studie Světového ekonomického fóra s názvem Future of Jobs Report dosud 65 % pracovních pozic, na kterých budou pracovat dnešní žáci, neexistuje. Vodafone se rozhodl pomoci dnešním středoškolákům, aby byli na tyto pozice lépe připraveni.

Zpřístupňuje jim proto v rámci #FutureTalentAcademy více než 700 bezplatných kurzů v rámci partnerství s univerzitou Udemy. Protože pátrat po kurzech vhodných pro konkrétní pracovní pozice může být pro studenty bez předchozí zkušenosti náročné, akademie jim orientaci výrazně usnadňuje. Ve spolupráci s odborníky jsme vytvořili 3 hlavní studijní obory, které představují nejzajímavější a nejrelevantnější sady dovedností: webdesign, gamedesign a digitální management. Kurzy v každé oblasti sestavil přední odborník na danou problematiku tak, aby dokázal připravit absolventy na skutečné požadavky na zaměstnání.

Budoucím studentům #FutureTalentAcademy budou k dispozici také mentoři z řad předních českých odborníků na vybraná témata. Mohou se těšit na cenné rady například od Zdeňka Pelcla z GreenFox Academy, marketingové specialistky Anety Martínek z platformy Holky z Marketingu nebo UX Designera Ladislava Kubeše z Vodafonu.

Vodafone navíc vychází vstříc talentovaným mladým lidem, kteří ale ještě nemají jasnou představu, čemu se chtějí v životě věnovat. V rámci programu Discover si mohou vyzkoušet práci v několika různých odděleních a získají také rozvojový program vytvořený přímo na míru. Aby mladé v jejich úsilí při hledání budoucího uplatnění nic nelimitovalo, nabízí jim Vodafone také speciální neomezený datový tarif #jetovtobě za 599 Kč měsíčně.

Reklama