Vodafone zařadí do videotéky festivalové filmy ze zrušených Varů

Reklama

I když letos kvůli koronakrizi filmový festival ve Varech nebude, nevzdává Vodafone, dlouholetý partner festivalu, svou podporu filmů. Více než 30 jich nabídne ve své videotéce.

Od 13. července přináší desítky filmů z Karlových Varů divákům rovnou domů. Zákazníci Vodafone TV i Horizon TV se mohou těšit na filmy, které v loňských festivalových letech nejvíce rezonovaly u diváků, měly skvělé hodnocení nebo premiéru.

„Vodafone TV má ambici stát se nejlepším poskytovatelem obsahu pro rodiny, teď proto přidává festivalovou nabídku. Z ní si vyberou milovníci komedií, thrillerů i dramat. Ve videotéce nebudou chybět snímky jako Parazit, Velká nádhera, dále Amazing Grace nebo Já, Olga Hepnarová. Diváci si mohou užít jedinečný filmový zážitek nejen z pohodlí domova, ale videotéka je zároveň součástí mobilní aplikace Vodafone TV, filmy si tak každý může vzít i na cesty,“ říká Simona Lišková, ředitelka marketingu Vodafonu.

Zákazníci najdou festivalové snímky snadno na jednom místě ve speciální sekci Vodafone TV nazvané „Vary u vás doma“. Také ve službě Horizon TV budou filmy snadno přístupné a diváci je budou mít po ruce – bez složitého hledání, stahování nebo registrace do nových placených služeb. Rozšíření videotéky je součástí televizních tarifů Komfort a Komplet. K TV tarifu Klasik ji lze přikoupit za 99 Kč.

Pro ty, kteří si chtěli zajít na film do kinosálu, našli nakonec pořadatelé karlovarského filmového svátku letos i v komplikované situaci alternativu. I za podpory Vodafonu se v bezmála stovce kin po celé České republice 3. až 11. července uskutečnila přehlídka Tady Vary a nabídla 16 filmových titulů.

Reklama