Vodafone zavádí nové dobíjecí kupony v hodnotě 250 Kč

Reklama

Vodafone přidal do své nabídky dobíjecí kupony v hodnotě 250 Kč. To se bude hodit, pokud chcete využít některou z odměn za dobití. Ostatní způsoby dobíjení zůstaly i nadále zachovány.

Zákazníci Vodafonu nyní mohou dobíjet své předplacené karty nově také dobíjecím kuponem za 250 Kč. Vodafone tak chce zákazníkům usnadnit získání minut nebo SMS zdarma v rámci programu Odměny za věrnost. Ty jsou vázány právě na dobití v minimální hodnotě 250 korun a více.

Za dobití této částky získá každý zákazník volání či SMS do sítě Vodafonu zdarma až na 7 dní. Výše odměny závisí na tom, jak dlouho je zákazník u Vodafonu. Už i noví zákazníci ovšem získávají po dobití volné minuty či SMS, a to na 2 dny. Aktivovat odměnu si může každý jednoduše přes Internetovou samoobsluhu.

Do konce roku lze navíc na Kartě na víkend při dobití stejné částky získat 30 dní volání za 2,50 Kč za minutu do všech sítí. Zákazník díky novému kuponu může získat tuto výhodu hned v den aktivace nové karty. Kupony si mohou zákazníci pořídit ve všech prodejnách Vodafonu a na prodejních místech partnerů.

Reklama