Vodafone zdvojnásobuje data u Připojení bez kabelu

Reklama

Vodafone pokračuje v přidávání dat ke svým tarifům. Poté, co vylepšil hlasové tarify, zdvojnásobuje FUP u tarifu datového, který můžete přenášet mezi různými adresami.

Řeč je o tarifu Připojení bez kabelu (rychlost 4 / 2 Mb/s, FUP 30 GB) a tarifu Připojení bez kabelu+ (rychlost 8 / 4 Mb/s, FUP 30 GB). Oba tarify umožňují připojit přes LTE řadu zařízení, můžete je využívat doma, v kanceláři nebo na chalupě, a dokonce ho mezi různými adresami převážet, není tedy fixován na jedno místo.

Oběma těmto tarifům se v rámci prázdninové akce zdvojnásobuje FUP na 60 GB, a to za stejnou cenu. Pokud se jim to do září zalíbí, mohou přejít na nový tarif Připojení bez kabelu Naplno (podrobnosti viz dále) za 449 Kč měsíčně. Pokud se jim to líbit nebude, mohou odstoupit od smlouvy (v případě tarifu Připojení bez kabelu+), nebo se vrátit k původnímu nastavení (v případě tarifu Připojení bez kabelu).

To noví zákazníci si mohou už od 12. června aktivovat výhradně tarif Připojení bez kabelu Naplno. Jak již bylo řečeno, stojí měsíčně 449 Kč (stejně jako dosud Připojení bez kabelu +), obsahuje 60GB FUP s maximální rychlostí 8 / 4 Mb/s. V případě vyčerpání dat se v průběhu prázdnin rychlost sníží na 256 kb/s. Od září se pak začne automaticky dokupovat FUP po 5 GB za 49 Kč. Dokupování lze vypnout nebo omezit počtem maximálního počtu dokupů za měsíc.

Reklama