Vodafone zítra rozjede festival You Fest

Reklama

Budete o víkendu v Praze? Je vám něco kolem jedenácti dvanácti let? Pak vás možná zaujme festival You Fest, který na pražském výstavišti pořádá Vodafone ve spolupráci s Prima Cool a Óčkem.

Festival spojí hudbu, youtubering a gaming novinky, lifestylová stanoviště a food festival. Průmyslový palác ožije festivalem v sobotu od 11 hodin a potrvá až do večerní 21 hodiny.

Návštěvníky čekají koncerty oblíbených českých i slovenských hudebních interpretů nebo vystoupení populárních youtuberů. Mezi účinkujícími bude například Majk Spirit + H16, SLZA, Monika Bagárová, Sebastian, ATMO Music, Pavel Callta, Light & Love, Štěpán Urban, Martin Harich a další. Připraveny jsou i workshopy s idoly mladé generace, jako například s Šárkou Pančochovou a Benem Cristovao.

Levé křídlo Průmyslového paláce bude zaměřeno na starší návštěvníky a rodiče. Připravena pro ně je relax&beauty zone, chlapský koutek i doplňkový program pro ty nejmenší v rámci dětského pásma Primáček.

Centrální část Průmyslového paláce zaplní gaming zone, kde se návštěvníci mohou utkat v turnaji v HearthStone a užít si nejnovější gadgety a technické vychytávky. Na několika místech budou k dispozici i herní notebooky, na kterých si mohou poměřit síly s profesionálními hráči. Pro fanoušky připravil Vodafone trička s exkluzivními ikonami #jetovtobě. Fanoušci si tak mohou zakoupit triko s motivem oblíbeného influencera nebo si z festivalu mohou odnést náramek, či placku.

Reklama