Vodafone zlevňuje roaming v rámci EU

Reklama

Podobně jako T-Mobile, i Vodafone snižuje ceny roamingu v Evropské unii. Nové ceny jsou automaticky aktivovány všem zákazníkům tarifu Vodafone World Roaming od 1. července, určitě jich tak stihnete využít už na letošní dovolené.

O cenových změnách budou všichni uživatelé tarifu včas informování textovou zprávou, přesto je pro jistotu shrneme i na tomto místě. Minuta odchozího hovoru zlevňuje z 7,47 Kč na 6,30 Kč. Za příchozí hovor nově zaplatíte 1,66 Kč/min namísto 2,17 Kč/min. Slevy se dočkala i textová zpráva, v tomto případě z 2,49 Kč na 1,99 Kč. Příznivci multimediálních zpráv ušetří ještě výrazněji, namísto 11,50 Kč zaplatí 6,63 Kč. Konečně datové přenosy zlevní z 14,00 Kč/MB na 6,63 Kč/MB.

Ostatní ceny i tarify zůstávají beze změny. Vodafone upozorňuje na Roaming na den za 99 Kč, který umožňuje 24 hodin čerpat veškeré vodné jednotky příslušející k českému tarifu řady Red. Příchozí hovory a SMS jsou v rámci tarifu Roaming na den zdarma.

Spolu se změnou ceny roamingu dochází také ke zrušení služby zpětného volání ze zahraničí pro zákazníky s předplacenými kartami (předvolba *123*). Ze statistiky Vodafonu vyplývá, že v uplynulých 5 měsících tuto službu využilo pouze 182 zákazníků.

Reklama