Volání, internet nebo SMS zdarma Našim za dobití

Reklama

T-Mobile vylepšil své výhody za dobití, od srpna budou mít zákazníci s Twistem možnost vybírat mezi nočním voláním, 100MB internetem nebo 1+1 SMS zdarma. Odměny navíc získají za dobití v jakékoliv výši, jen na různou dobu.

Nový věrnostní program se jmenuje Našim za dobití a obsahuje aktuálně tři výhody, mezi kterými můžete volit.

Pokud máte rádi mluvené slovo, určitě využijete bezplatné volání v síti T-Mobile mezi 19 a 7 hodinou. Pro její využití stačí zaslat SMS ve tvaru NASIM VOL na číslo 4603. Příznivce textových zpráv zase nadchne akce 1+1 SMS do jakékoliv sítě zdarma (každá druhá SMS). V tomto případě stačí odeslat NASIM SMS na výše uvedené číslo. Do třetice je tu internet v mobilu, který obsahuje FUP ve výši 100 MB na 4 týdny. Máte-li o tuto výhodu zájem, odešlete SMS s textem NASIM INT na 4603.

O tom, jak dlouho vám zvolená výhoda bude platit, rozhoduje výše dobitého kreditu. Stačí dobít alespoň 300 Kč a jedna z výše uvedených výhod vám bude automaticky platit následující čtyři týdny. Dobíjíte-li raději nižšími částkami, nezoufejte. Operátor vám výhodu aktivuje na dobu jednoho týdne (což je novinka, až doposud platilo, že odměna za dobití se přiděluje jen za jednorázové dobití minimálně 300 Kč).

Reklama