Vrtulník BeeWi StingBee: létejte, střílejte, havarujte [videotest]

Reklama

Z mobilu můžete ovládat spoustu věcí, nyní je na řadě skvělá helikoptéra BeeWi StingBee. Stačí nainstalovat ovládací aplikaci do mobilu s Androidem, Windows Phone nebo iOS a je o zábavu postaráno. Dokonce z ní lze střílet!

BeeWiStingBee_11

Helikoptéra BeeWi StingBee je zajímavá hračka, která umí hodně pobavit. Lehký plastový stroj se vyznačuje dobrou manévrovatelností, odolností proti poškození a hlavně jednoduchým ovládáním. Díky přibalenému USB kabelu stačí asi 45 minut nabíjet obsažený akumulátor, pak lze něco přes 5 minut spolehlivě létat. Jelikož jde o lehkou hračku, spíše doporučuji létání v interiéru, venku by vám ji mohl odfouknout vítr.

BeeWiStingBee_1BeeWiStingBee_5

BeeWi StingBee v bodech

  • spojení bluetooth 3.0
  • ovládací aplikace zdarma pro Windows Phone, iOS a Android
  • doba letu až 8 min
  • doba nabíjení z USB asi 45 min
  • možnost dokoupení sady náhradních dílů
  • cena: asi 2 000 Kč, za zapůjčení děkujeme distributorovi Recall

BeeWiStingBee_2BeeWiStingBee_7BeeWiStingBee_8BeeWiStingBee_9

Dobrou stabilitu a reakci na povely zajišťuje dvojice protiběžných rotorů se sklápěcími vrtulemi. Zadní horizontální vrtulka se aktivuje jen v případě letu dopředu a dozadu. Na videu dobře uvidíte, jak to všechno funguje.

BeeWi StingBee helikoptéra na videu – konstrukce a let


BeeWiStingBee_12BeeWiStingBee_13

Jednoduché rozhraní aplikace BeeWi Helipad nabízí regulátor otáček rotoru, pak tu máme ukazatel stavu baterie, tlačítko nouzového zastavení. Také aktivaci štítů a střelby i ukazatel počtu „životů“. Ano, z helikoptéry můžete střílet nebo aktivovat štíty na obranu proti střelám z přibaleného terče. Ten v náhodných intervalech střílí a vy po něm můžete pálit také. Zásahy se indikují zvukem a pohasnutím jedné z modrých diod, opět je to vidět na videu. Pro let helikoptéry lze využít naklánění mobilu nebo virtuálních tlačítek.

Chtěli byste z mobilu řídit auto Mini Cooper S? Testovali jsme v tomto článku!

Vrtulníček mne příjemně překvapil odolností, přestože je kompletně plastový, snese náhodný náraz do nábytku, zdi apod. V případě nutnosti se dá pořídit sada náhradních dílů a létat se může bez potíží nadále. BeeWi StingBee má své přednosti v ovládání z mobilu, nepotřebujete extra ovladač. Přibalený terč zlepšuje zábavu, nemusíte jen tak bezcílně létat po pokoji, ovšem i to jen tak neomrzí!

BeeWiStingBee_6BeeWiStingBee_4BeeWiStingBee_10BeeWiStingBee_3

Reklama