Vstupenky na Rock for People se slevou pro zákazníky T-Mobile

Reklama

Již popáté je T-Mobile partnerem hudebního festivalu Rock for People konaného začátkem července v Hradci Králové. Všichni zákazníci T-Mobilu mohou získat 15% slevu na vstupné, navíc s možností platby mobilem.

Hudební festival Rock for People ovládne letiště v Hradci Králové od 3. do 6. července 2012. Již popáté je jeho partnerem T-Mobile prostřednictvím hudební služby T-Music. Díky tomu si mohou všichni zákazníci T-Mobilu zakoupit lístky (resp. jeden lístek na osobu) s patnáctiprocentní slevou. Nabídka platí jen pro permanentky pro celou dobu trvání festivalu.

Konkrétní cena se liší podle data, kdy lístek koupíte. Do konce února totiž stojí vstupné se slevou 1 190 Kč (běžně 1 400 Kč), do konce dubna pak 1 275 Kč (bez slevy 1 500 Kč) a od prvního května do zahájení festivalu dokonce 1 360 Kč (pro nezákazníky T-Mobilu 1 600 Kč).

Takzvaný Lístek v mobilu si můžete pohodlně koupit na adrese http://www.t-music.cz/rfp2012. Pro platbu lze použít platební kartu (ovšem s přirážkou za transakci), nebo nechat operátora, ať vám příslušnou částku promítne do měsíčního vyúčtování či strhne z kreditu.

Následně vám do telefonu a na zvolenou e-mailovou adresu dorazí vstupenka v podobě QR kódu. Ten stačí ukázat při vstupu na festival buď přímo na displeji telefonu, nebo vytištěný z e-mailu.

Reklama