Vyčistěte si vzduch mobilní klimatizací Lyfro Blast

Reklama

Máte strach z podzimních viróz? Je vám v babím létě příliš horko? Oba problémy pomůže vyřešit osobní čistička vzduchu s klimatizací Lyfro Blast. Nabíjí se z USB a zvládne i aromaterapii.

Letní horka už jsou sice za námi, ale i babí léto umí betonové kancelářské budovy nebo namačkané panelákové bytovky řádně rozpálit. Pokud nechcete nebo nemůžete investovat do pořádné klimatizace, dobře vám poslouží miniaturní Lyfro Blast.

Jedná se o designově povedenou kostku s hranou asi 16 cm. Na přední straně jsou nastavitelné lamelové průduchy, jejichž prostřednictvím můžete směřovat vycházející proud vzduchu. Ten je nasáván kruhovým otvorem na zadní straně, kde je také vstup pro microUSB.

Za bližší popis slouží už jen horní strana, kde je napůl ukrytý otvor, kterým se vlévá chlazená voda. Ostatní strany přístroje jsou totiž hladce bílé bez jakýchkoliv prvků. Zmíněná horní strana je tvořena odnímatelným krytem, který zakrývá průsvitnou vaničku s kapacitou půl litru. Dále na ní najdete dvě tlačítka a tři LED diody.

Před zapnutím přístroje je potřeba připojit napájení. Klimatizace funguje na USB nabíječku nebo powerbanku, lze ji ale nabíjet přímo z USB portu notebooku. Výrobce uvádí, že na powerbanku s kapacitou 10 000 mAh vydrží zařízení pracovat 8-12 hodin.

Dále je potřeba nalít studenou vodu, ideálně smíchanou s ledem, která pomůže ochlazovat vzduch. Ten je kromě toho také desinfikován pomocí UV záření, které dokáže zničit 99,99 % mikroorganismů. Pomocí jednoho z tlačítek můžete nastavovat tři rychlosti ventilátoru, pomocí druhého přepínat mezi devíti barvami osvětlení.

Lyfro Blast tedy nasává vzduch ze svého okolí, vyčistí ho od mikroorganismů, ochladí, a zase vypustí. Dokáže tak zlepšit kvalitu vzduchu v okruhu asi 1,5 m od svého umístění.

UNIQ Lyfro Blast koupíte za 1 299 Kč (5. 9. 2021) na webu Smarty.cz

Reklama