Výdrž podle potřeby: GoClever Insignia 5X [preview]

Reklama

Na první pohled je GoClever Insignia 5X další ze záplavy pětipalcových androidích telefonů. Již na ten druhý ale zjistíte neobvyklou věci. Jmenovaný přístroj má totiž ve standardním balení dvě baterie, a vy si můžete vybrat, jestli chcete mobil štíhlý nebo s výdrží.

Nejprve se podívejme na ty standardnější parametry. GoClever Insignia 5X má displej s 5″ úhlopříčkou a rozlišením fullHD. Najdete v něm operační systém Android ve verzi 4.2, o jehož svižnost se stará čtyřjádrový procesor s frekvencí 1,5 GHz. Operační paměť RAM byla nafouknuta až na 1 GB, pro vaše data je k dispozici 4GB úložiště plus paměťová karta microSD.

GoClever_Insignia_5X_1

Hlavní fotoaparát má rozlišení 13 Mpx, z dalších funkcí lze jmenovat dva sloty pro karty SIM, konektor USB, podporu bezdrátových sítí Wi-Fi (včetně možnosti provozovat vlastní hotspot), přijímač navigačního systému GPS, FM rádio nebo třeba bluetooth.

GoClever_Insignia_5X_2 GoClever_Insignia_5X_3

Zajímavostí je i to, že výrobce přidává do balení dva typy baterií s odlišnou velikostí včetně dvou typů zadních krytů, které pasují na jednotlivé typy baterií. Je na uživateli, aby si zvolil, zda chce použít baterii štíhlou, lehkou ale s menší kapacitou (2000 mAh), nebo použít baterii o trochu objemnější, která však poskytne díky své kapacitě delší výdrž (4 000 mAh).

GoClever INSIGNIA 5X lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Reklama