Vyfoťte se a vyhrajte powerbanku nebo Huawei P10

Reklama

Huawei rozjíždí novou reklamní kampaň s hashtagem #perfect10. Nafotilo deset osobností, které reprezentují deset vlastností telefonu Huawei P10. Pokud některou fotku napodobíte, můžete vyhrát.

Mezi deset vybraných tváří patří v ČR zpěváci Monika Bagárová a Adam Mišík, moderátorka Iva Kubelková, modelka Nikol Švantnerová, olympijský vítěz David Svoboda, youtuber Kovy nebo fotograf Ondřej Pýcha. Na Slovensku to jsou tanečník Laci Strike, youtuber To je ten náš Matúš a fotografka Petra Ficová.

Fotografie každé z osobností pak představuje jednu z klíčových vlastností modelu Huawei P10. Na výsledných fotografiích tak Monika Bagárová zobrazuje krásu, Adam Mišík zvuk, Nikol Švantnerová kreativitu, David Svoboda výkon, Iva Kubelková styl, Ondřej Pýcha ostrost a Kovy výdrž. Slovenští zástupci představují tyto tři vlastnosti – Laci Strike jako odolnost, To je ten náš Matúš jako rychlost a Petra Ficová reprezentuje soukromí (zabezpečení).

Všechny fotky najdete na stránce HuaweiP10.cz. Od 20. dubna do 26. května 2017 se můžete pokusit některou z fotek napodobit. Výherci každé z deseti kategorií získají powerbanku o kapacitě 13 000 mAh a tři nejlepší pak špičkový smartphone Huawei P10.

Reklama