Vyhrajte 3 seniorské mobily emporia TALKcomfort

Reklama

Rádi byste potěšili babičku novým telefonem? Nebaví vás už vysvětlovat dědečkovi, jak používat vaši starou Nokii 3310? Zodpovězte tři jednoduché otázky a vyhrajte jeden ze tří seniorských mobilů emporia TALKcomfort.

Soutěžit můžete prostřednictvím níže uvedeného formuláře od okamžiku zveřejnění článku až do středy 25. dubna (včetně). Ve čtvrtek 26. 4. 2012 potom ze správných odpovědí vylosujeme tři vítěze, které okamžitě kontaktujeme na zadaný e-mail a poprosíme o adresu. Aby to bylo fér, můžete z jednoho e-mailu soutěžit jen jednou.

Do budoucna uvažujeme o zasílání týdenních newletterů, ve kterých bychom vás upozorňovali na zajímavé články. Pokud s tím souhlasíte, nechte zaškrtnuté poslední políčko ve formuláři. Nemusíte se bát, vaše e-mailové adresy nikomu nepředáme a nepoužijeme je k ničemu jinému. Navíc nechceme obtěžovat e-mailem každý den, pravděpodobně to nebude častěji než jednou týdně. Pokud tento souhlas nezaškrtnete, vaši adresu vymažeme v okamžiku, kdy bude soutěž ukončena (a všechny ceny odeslány).

A o co můžete soutěžit? Hraje se o tři kusy seniorského mobilu Emporia TALKcomfort!

Náš recenzent o tomto seniorském mobilu před časem napsal: Co musí splňovat seniorský mobil? Pohodlné ovládání a čitelné písmo. Obě tyto vlastnosti dovádí tahle Emporia téměř k dokonalosti. Sháníte-li jednoduchý seniorský mobil, máte před sebou takřka dokonalého kandidáta. Emporia Talk Comfort patří opravdu mezi ty nejjednodušší modely, a to i v nabídce výrobce, který složité telefony nevyrábí. Vybrat byste si ji měli pro snadné ovládání a velmi dobrý displej. I tento telefon ale stále ukazuje, že je pořád co zjednodušovat. Jsem velmi zvědavý, jestli si někdo troufne na mobil čistě pro volání a psaní zpráv. Žádný budík ani větší výběr zvuků. Do té doby ale rozhodně mohu doporučit Emporii Talk Comfort.

Další podrobnosti v naší podrobné recenzi.

Emporia Talk Comfort lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>


 

Všechny ceny do soutěže věnovala společnost emporia Telecom. Odpovědi na všechny otázky samozřejmě snadno najdete na webu Emporia.cz.

Je nám líto, ale požadovaný soubor byl smazán.

Ujistěte se, že máte správnou adresu URL a že vlastník soubor nesmazal.

Používejte Disk Google při své práci

Aplikace Disku Google usnadňují tvorbu, ukládání a sdílení dokumentů, tabulek a prezentací online a nabízejí mnoho dalších funkcí.

Další informace na drive.google.com/start/apps.

Reklama