Vyhrajte nový smartphone s aplikací Horská služba

Reklama

Česká pojišťovna spustila na svých facebookových stránkách zajímavou soutěž. Stačí si nainstalovat aplikaci Horská služba, vyfotit se s telefonem a můžete vyhrát iPad nebo Samsung Galaxy Mini. A soutěžících zatím moc není…

Pojďme se nejprve podívat na podmínky soutěže. Tady budu citovat z informací z tiskové zprávy. Na oficiální facebookové stránky České pojišťovny (www.facebook.com/ceskapojistovna) stačí vložit jednu či více originálních fotografií. Podmínkou je, aby snímek pocházel ze zimního prostředí a byl na něm vidět mobilní telefon se zapnutou aplikací Horská služba. Kreativitě se přitom meze nekladou, spíše naopak.

Samsung S5570 Galaxy Mini lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Apple iPad 2 64GB WiFi 3G lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Soutěž, v níž je možné vloženou fotografii bodově hodnotit a například přeposílat kamarádům a známým pro podporu hlasování, probíhá od 15. února do 5. března 2012. Následující týden budou mít všichni uživatelé internetu možnost vybrat patnáct nejlepších fotografií. Z nich následně porota vybere jednu absolutně nejlepší, jejíž autor získá iPad, a také čtyři výherce v kategoriích Kreativita/originalita, Umělecký dojem, Kuriozita a Zvláštní cena poroty. Ti budou samozřejmě rovněž odměněni.

Během soutěže mohou všichni zájemci ve čtyřech kolech tipovat, kolik uživatelů si aplikaci Horská služba vždy ke konci aktuálního týdne stáhne. Na čtveřici nejpřesněji tipujících čeká výhra v podobě chytrého mobilního telefonu Samsung.

A jaká je vlastně aplikace Horská služba? Základem je možnost zatelefonovat nebo napsat SMS na nejbližší středisko horské služby. Stačí mít aktivované GPS a službu samozřejmě využívat jen v případě nouze. Uživatel se také dozví důležité informace, jak se chovat na horách, o lavinovém nebezpečí atd. Poslední částí aplikace jsou informace o sněhových podmínkách a počasí, které na horách aktuálně panuje. Do střediska se také můžete nechat navigovat ze svého aktuálního místa. Aplikace vám také poskytne informace o nejbližších střediscích horské služby. V souvislosti se spoluprací s Českou pojišťovnou si také můžete sjednat pojištění s touto institucí.

Takže jestli vyrazíte na hory, aplikaci nainstalujte, vyfoťte se a máte šanci. Ostatní mohou alespoň tipovat počty stažení aplikace.

Cena: freeware

Operační systém: Android 2.1 a vyšší

Odkaz na stažení

Poznámka: aplikace je samozřejmě v češtině, screenshoty berte jako orientační

Reklama