Vyhrajte s Huawei víkend v Dubaji nebo lístky do kina

Reklama

Huawei rozjíždí celosvětovou soutěž, ve které můžete vyhrát řadu zajímavých cen. Zúčastnit se můžete i v případě, že žádný telefon nebo tablet Huawei nevlastníte. Mezi výhrami najdete víkend pro dva v Dubaji včetně vyhlídkového letu vrtulníkem, luxusní večeři a kino.

Soutěž najdete na adrese www.ascendtonewheights.com, jelikož se jedná o celosvětovou akci, budete muset nejprve vybrat svou zemi. Následně se registrujete a přihlásíte přes svůj účet na Facebooku a můžete ihned začít sbírat body. Ostatně, prvních 5 bodů získáte za registraci.

Dalších 50 bodů vám Huawei připíše vždy jakmile nasdílíte na své zdi jakoukoliv fotku umístěnou na zdi soutěže. Pokud do soutěže pozvete své známé, dostanete za každého dokonce 60 bodů. Ještě lépe jsou na tom ti, kteří vlastní nějaký produkt Huawei. Pokud ho totiž zakoupili od 1. listopadu do 15. ledna, mohou vložit jeho kód a získat rovnou 150 bodů. Když ho navíc ještě vyfotí, připíše jim výrobce telefonů dalších 50 bodů.

Fajn, bodů máte spoustu, co teď s nimi? Na stránce soutěže je jakýsi virtuální horkovzdušný balón, který pohání právě vaše body. Jakmile jich budete mít dostatek, stisknete příslušné tlačítko a balón o něco povyletí. Má tu skvělou vlastnost, že zůstává ve stejné výšce, takže každý, kdo klikne, ho posune o kousek výš.

Vtip je v tom, že někde po jeho cestě vzhůru jsou umístěny ceny. Pokud to budete právě vy, kdo svým kliknutím překoná předem neznámou výšku, cena je vaše. A je o co stát. Vyhrát můžete prodloužený víkend v Dubaji, 20 vstupenek pro dva na luxusní novoroční večeři v restauraci Aureole v Praze nebo 250 lístků do kina CineStar. Co se týká toho víkendu v Dubaji, zahrnuje letenku z Prahy, ubytování na dvě noci v pětihvězdičkovém hotelu, okružní let vrtulníkem okolo Dubaje, prohlídku nejvyšší budovy světa Khalifa Tower a večeři v Burj Al-Arab.

Reklama