Vyhrajte s námi Samsung Galaxy SII

Reklama

Chcete si užívat úplně nového telefonu nebo některé ze stylových cen od T-Mobile? Zodpovězte tři jednoduché otázky na téma datových tarifů a čekejte na přízeň Štěstěny.

Soutěžit můžete prostřednictvím níže uvedeného formuláře od okamžiku zveřejnění článku až do pondělní půlnoci. V úterý 20. 3. 2012 potom ze správných odpovědí vylosujeme tři vítěze, které okamžitě kontaktujeme na zadaný e-mail a poprosíme o adresu. Aby to bylo fér, můžete z jednoho e-mailu soutěžit jen jednou. Třetí otázka je zveřejněna na našem Facebook profilu (hledejte zprávu z pátku 9.00).

Do budoucna uvažujeme o zasílání týdenních newletterů, ve kterých bychom vás upozorňovali na zajímavé články. Pokud s tím souhlasíte, nechte zaškrtnuté poslední políčko ve formuláři. Nemusíte se bát, vaše e-mailové adresy nikomu nepředáme a nepoužijeme je k ničemu jinému. Navíc nechceme obtěžovat e-mailem každý den, pravděpodobně to nebude častěji než jednou týdně. Pokud tento souhlas nezaškrtnete, vaši adresu vymažeme v okamžiku, kdy bude soutěž ukončena (a všechny ceny odeslány).

A co můžete vyhrát?

1. cena: mobilní telefon Samsung Galaxy SII

Své majitele potěší pěkným tenkým designem, dvoujádrovým procesorem s frekvencí 1,2 MHz, podporou HSDPA až do rychlosti 21 Mb/s nebo třeba 8Mpx fotoaparátem. Pochvalu zaslouží také dotekový Super AMOLED Plus displej s úhlopříčkou 4,3“ a rozlišením 480 × 800 bodů při 16 miliony barvách. Samsung Galaxy SII je poháněn operačním systémem Android ve verzi 2.3, což znamená, že nabídne skvělé pracovní funkce (a další si můžete snadno doinstalovat). Přečtěte si také náš článek s nejzajímavějšími tipy pro Samsung Galaxy SII.

.

2. cena: předplacenka Twist a propagační předměty T-Mobile

Balíček pro vítěze druhé ceny obsahuje:

  • předplacenou kartu Twist
  • pruhovanou mikinu Puma velikost XL
  • kotníkové ponožky Puma, barva černá, velikost 39-42, dva páry
  • 2 šňůrky T-Mobile
  • magentový zvýrazňovač T-Mobile

3. cena: propagační předměty T-Mobile

Balíček pro vítěze třetí ceny obsahuje:

  • černé termotričko Adidas velikost XL
  • šedý multifunkční šátek Alpine Pro
  • rukavice Silic Dot pro pohodlnou obsluhu mobilů s dotykovým displejem
  • kapesní LED svítilna dobíjená kličkou
  • 2 šňůrky T-Mobile

Všechny ceny do soutěže věnovala společnost T-Mobile Czech Republic a. s..

Soutěžní formulář
Formulář Soutěžní formulář již nepřijímá odpovědi.
Pokud si myslíte, že jde o omyl, zkuste kontaktovat vlastníka formuláře.

Reklama