Vyhrajte sud piva s O2 TV Sport

Reklama

O2 TV je legálně dostupná ve více než 1 200 hospodách. Nově přichází se soutěží Liga hospod, ve které mohou štamgasti hned po sportovním přenosu vyhrát sud piva pro svou hospodu.

Vysílání sportovních přenosů je omezeno řadou zákazů a pravidel. Za vysílací práva se platí nemalé peníze; ostatně, právě O2 TV před časem řadu fanoušků naštvala tím, že práva skoupila a přesunula sportovní přenosy na své placené kanály. Majitelem práv je provozovatel televizní stanice a další veřejné šíření, například formou veřejné produkce v hospodě, je proti pravidlům.

O2 proto před časem přišlo s unikátním produktem O2 TV Business, která promítání sportovních zápasů v hospodách umožňuje. V nabídce je mimo jiné program O2 TV Sport se všemi výhodami, jako je multidimenze – možnost přepínání mezi záběry různých kamer.

Ve spolupráci s ePojisteni.cz ligou a Ligou mistrů navíc O2 přichází s Ligou hospod. Výhrou je blíže neupřesněný sud piva ihned po skončení zápasu. K dosažení výhry postačí sledovat zápasy ePojisteni.cz ligy a Ligy mistrů a tipovat na jejich výsledek na www.ligahospod.cz. Vítězné hospody budou vyhlášeny přímo ve sportovním studiu. Jarní část soutěže Liga hospod.cz běží od 14. února a skončí 3. června 2017.

Reklama