Vylaďte si Galaxy S10 novými doplňky

Reklama

Samsung touží po tom, abyste si svoje Galaxy S10, S10+ a S10e doplnili o praktické příslušenství. Přináší hned několik kousků zajímavých doplňků pro ochranu telefonů i jejich pohodlné nabíjení. O co jde?

Zadní kryt LED Cover

Černý nebo bílý zadní kryt mobilu umí zobrazovat světelné efekty a vybrané ikony. Stojí 1 290 Kč.

Kožené pouzdro Leather Cover

Za 1 190 Kč obléknete telefon do luxusního koženého pouzdra, a to hned v 7 barvách – černé, bílé, šedé, zelené, žluté, námořnické modré a červené.

Powerbanka s bezdrátovým nabíjením

Powerbanka s kapacitou 10 000 mAh umí nabíjet bezdrátově, dá se požuít tradiční kabelové spojení. Vyberte si růžovou nebo stříbrnou za cenu 1 290 Kč?

Duální nabíjecí podložka

Šikovná podložka zvládne nabíjet současně telefon a chytré hodinky s podporou Fast Wireless Charging 2.0. Stojí 2 190 Kč a koupíte ji v bílé nebo černé barvě.

Další pouzdra

Průhledné flipové pouzdro Clear View Cover za 1 290 Kč nabízí okénko na displeji pro zobrazení informací. V prodeji bude černé, bílé a žluté. Dalším pouzdrem je flipové pouzdro LED View Cover, které umí blikat ikonami a upozorní na události, koupíme jej v bílé a černé barvě za 1 490 Kč. Základní ochranu pak přinese silikonové pouzdro Clear Cover za 349 Kč, barevná verze Silicone Cover za 599 Kč umožní obarvit záda mobilu do černé, bílé, modré, žluté, neonově růžové, zelené a námořnické modré. Za zmínku ještě stojí ochranný kryt s armádní normou krytí, poslouží jako stojánek. Černý nebo stříbrný stojí 899 Kč.

 

Reklama