Vyměň starý mobil za lístek na koncert

Reklama

Chcete jít na koncert, na němž vystoupí kapely Kabát, Wanastowi Vjecy, Mandrage a další? Chcete tam jít zdarma? Stačí přinést starý mobil na jedno z odběrných míst a vyměnit ho za volnou vstupenku. Akci pořádá Kapka naděje, Samsung a Asekol.

Těšit se můžete na 12. prosince, kdy se v pražské O2 Aréně uskuteční charitativní koncert Kabát za mobil pro Kapku naděje. Kromě skupiny Kabát na něm vystoupí Wanastowi Vjecy, Mandrage, Marta Jandová, Marek Ztracený, Voxel či David Deyl. Celým večerem provede Libor Bouček, který také předá šek od generálního partnera koncertu, společnosti Samsung, nadačnímu fondu Kapka naděje Venduly Svobodové v hodnotě milion korun.

Kabatzamobil

Vstupenky na benefiční koncert Kabát za mobil jsou k dispozici od 18. listopadu. Stačí na vybraná místa v obchodních centrech, nemocnicích či přímo v O2 aréně přinést jakýkoliv starý mobilní telefon, funkční i nefunkční. O jejich sběr se stará nezisková organizace ASEKOL. Více informací o koncertu a seznam míst pro výdej lístků je k dispozici na www.kabatzamobil.cz či na facebookových stránkách akce.

Reklama