Vyrazte za sněhem s 30% slevou na skipass (pro zákazníky O2)

Reklama

Vzhledem k aktuálnímu mrazivému počasí se možná o víkendu chystáte někam lyžovat. Pokud jste zákazníky O2 (ať už mobilními nebo pevnolinkovými), můžete za skipass ve vybraných ski areálech výrazně ušetřit. Poradíme vám, jak na to.

Všichni zákazníci O2 mohou prostřednictvím SMS čerpat výrazné slevy ve dvanácti ski areálech po celé České republice. Konkrétně se jedná o Snohwhill Herlíkovice, Snowhill Šachty, Snowhill Kamenece, Snowhill Kašperky, Snowhill Kozinec, Snowhill Mariánky, Ještěd, Klínovec, Lipno, Bouřňák, Armaturku a Petříkov.

Nabídka je určena pro aktivní zákazníky O2, tzn. takové, kteří využívají nějakou placenou službu (nepoužívané předplacenky mají smůlu) nebo platí měsíční paušál. Využívat ji mohou samozřejmě i zákazníci s pevnými linkami a členové O2 Extra Klubu. Poslední jmenovaní mají dokonce možnost čerpat slevu vícekrát.

Ve všech zmíněných areálech získáte 30% slevu na permanentku, výjimkou je pouze ski areál Ještěd, kde výhoda spočívá v hodině zdarma navíc k dvou, tří, čtyř a pětihodinové jízdence. Obvykle můžete slevu čerpat čtyřikrát každý kalendářní měsíc, pokud jste zákazníkem O2, šestkrát, pokud jste členem O2 Extra Klubu na úrovni Silver, a desetkrát, pokud patříte mezi Gold nebo VIP členy O2 Extra Klubu. Opět je tu výjimka, na Klínovci můžete se slevou lyžovat měsíčně pouze jednou (zákazník), dvakrát (O2 Extra Klub Silver), třikrát (O2 Extra Klub Gold nebo VIP).

Podrobné informace o podmínkách čerpání pro jednotlivé areály najdete na těchto stránkách. Slevový kupón můžete objednat a vytisknout tamtéž nebo prostřednictví SMS (pro některé areály funguje jen papírový kupón vytištěný z webu). Platnost kupónu je tři dny od vystavení, takže pokud se chystáte lyžovat už tento víkend, máte nejvyšší čas.

Reklama