Vyvíjejte aplikace pro neziskovky a získejte 300 000 od Vodafonu

Reklama

Vodafone pokračuje ve své podpoře neziskových organizací. Po darování reklamního prostoru na dobíjecích kupónech přichází s dotací na vývoj společensky prospěšných mobilních aplikací. Nabízí až 300 000 Kč.Do soutěže se mohou přihlásit jak neziskové organizace, tak samotní vývojáři, ti se ale musí s nějakou neziskovou organizací spojit. Operátor nijak neomezuje, čím se má nezisková organizace či konkrétní aplikace zabývat, důležitá je originalita, přínos a realizovatelnost nápadu.

Soutěž Dobrá aplikace vyhlašuje Nadace Vodafone ve spolupráci s přehlídkou mobilních aplikací AppParade už podruhé, loni vyhrála aplikace neziskové organizace Post Bellum, která prostřednictvím interaktivních map zprostředkovává veřejnosti příběhy lidí perzekuovaných za totalitních režimů.
Přihlášky je možné zasílat do 14. května, vítěze nadace oznámí v červnu.

Aplikace musí být určena pro telefony s operačním systémem Android, iOS, Windows nebo Symbian. Měla by se věnovat komunitnímu rozvoji, rozvoji občanské společnosti a neziskového sektoru, využití technologie ve prospěch znevýhodněných skupin, životnímu prostředí či lidská právům.

Podrobné informace najdete přímo na stránkách Nadace Vodafone.

Reklama