Vznikla první prodejna O2 a Samsung. Přijďte si pro slevu!

Reklama

O2 rozšiřuje síť svých prodejen o obchod společný s výrobcem telefonů Samsung. První taková prodejna byla otevřena v pražském obchodním centru Metropole Zličín. U příležitosti otevření můžete získat zajímavé slevy na produkty Samsung, nebo nějaké vyhrát.

V úterý 7. února zahájila provoz společná prodejna O2 a Samsung v obchodním centru Metropole Zličín. Na jednom místě tak nabízí nejen standardní produkty a služby O2, ale i vyhrazené místo pro výrobky značky Samsung.

Pokud dorazíte do nové prodejny ve dnech 9. a 10. února, budete si moci koupit Samsung Galaxy Nexus za speciální cenu 9 995 Kč. Jeho standardní cena je 13 595 Kč. Každý den bude pro nejrychlejší zájemce k dispozici 25 kusů těchto telefonů. Dále je připravená soutěž o dva telefony Samsung Galaxy Y. Stačí odpovědět na dvě jednoduché otázky a mít štěstí při večerním losování. Každý, kdo si koupí v těchto dnech jakýkoli telefon Samsung, získá internet v mobilu na 3 měsíce zdarma.

Tip: Přečtěte si naši recenzi Samsung Galaxy Nexus

Samsung i9250 Galaxy Nexus lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>


O2 prodejna funguje v Metropoli Zličín od července 2009. Ročně ji navštíví kolem sta tisíc zákazníků. Příprava prostoru určeného pro prezentaci značkových výrobků Samsung nijak nenarušila běh prodejny – veškeré práce probíhaly mimo otevírací dobu. A proč se O2 spojuje právě se Samsungem? Dodává operátorovi významnou část portfolia, je to jeden z největších výrobců mobilů a v současné době bojuje s Nokií o pozici jedničky. Telefony Samsung Galaxy SII, Galaxy Mini, Galaxy Y či Galaxy Ace patří podle tvrzení operátora k nejprodávanějším přístrojům.

Reklama