W Phone 8: podívejte se na podobu Windows Phone 8 (aplikace)

Reklama

Windows Phone 8 přinese spoustu novinek, pravděpodobně nejviditelnější ale bude přepracovaná pohotovostní obrazovka. Nejste si jistí, jestli se vám bude líbit? Tak si ji vyzkoušejte už nyní. S touto aplikací je to úplně jednoduché.

W Phone 8 simuluje podobu pohotovostního displeje u očekávané aktualizace Windows Phone 8 a vlastně i Windows Phone 7.8. Bude se vám nová obrazovka líbit? Po naistalování této aplikace už budete mít podstatně více jasno. Po jejím spuštění se totiž objeví pohotovostní displej tak, jak bude vypadat po celkové aktualizaci systému.

Dlaždice můžete zvětšovat či zmenšovat, nebo měnit jejich umístění. Upravovat se dá také barva pozadí (světlé nebo tmavé) a na výběr je více barevných variant dlaždic. Funguje přes ně i spouštění jednotlivých funkcí telefonu, neplatí to ale pro všechny případy. Některé dlaždice také odkazují na samostatné aplikace na Marketplace.

W Phone 8 rozhodně není nijak dokonalým programem, určitě vám ale dá lepší představu o budoucí podobě systému Windows Phone než jen samostatné obrázky.

Odkaz na stažení

Cena: freeware

Reklama