Webkamery ČHMÚ: jak je na druhém konci republiky? (aplikace)

Reklama

Sledovat počasí můžete z okna, přes mobil je to však pohodlnější. S touto aplikací se podíváte do různých koutů České republiky, zjistíte zajímavé údaje a informace o tamním počasí a to kdykoliv si zamanete. Aplikace je zdarma!

Obsah aplikace Webkamery ČHMÚ je patrný z jejího názvu. Jednoduchá bezplatná aplikace vám do mobilu přinese maximálně 15 minut staré obrázky webkamer Českého hydrometeorologického ústavu. Věrohodný zdroj hydrometeorologického zpravodajství nabízí více než 50 webkamer po celé České republice.

Abecední seznam míst pamatuje na města i horské oblasti, po výběru se v mžiku natahuje aktuální snímek. Ten si prohlédnete na výšku i šířku displeje, když zazoomujete, přečtete si aktuální data o času pořízení a místní teplotě. Rozšířené informace nabídnou některé stanice (např. Dukovany, Temelín a další). Více se pak dozvíte o vlhkosti vzduchu, směru větru, jeho rychlosti. Také zjistíte maximální rychlost větru s nárazy, dohlednost, základnu oblačnosti a aktuální stav počasí (sněží, prší apod.). Rozlišení snímků je hodně detailní.

Operační systém: Windows Phone 7.5

Cena: zdarma

Odkaz ke stažení

Reklama