Where´s my Water: plná vana krokodýla (recenze Android a iOS hry)

Reklama

Pokud svůj mobilní telefon používáte na hraní zábavných, jednoduchých hříček, a nedáte dopustit na Angry Birds či Cut the Rope, máme pro vás dalšího kandidáta, kterého byste rozhodně neměli přehlédnout.

Váš úkol je stejně bizardní, jako v jiných takovýchto hrách. Musíte prostě dopravit zásoby vody do vany, kde už na ni čeká netrpělivý krokodýl. Kanalizace by ale akutně potřebovala zmodernizovat a tak nezbývá než mezi rozbitými trubkami prokopat pro vodu co nejlepší cestu. Dejte si ovšem dobrý pozor. Vody nemáte neomezené množství a stačí párkrát špatně kopnout a odteče vám jinam. Krokodýl vám pak dá velmi nevybíravým mlácením do sprchové hlavice najevo, že už nemíní dále čekat.

Prokopat dobře tunel je ale jen první vaší starostí. Po cestě by vodní živel měl protéct přes tři kačenky, jen pak splníte level na jedničku. Pozor také na zákeřné lišejníky (nebo co to je), které při kontaktu s vodou začnou růst a klidně ucpou jedinou cestu vedoucí ke krokodýlově vaně.

Překážek vás zkrátka čeká spousta a jsem si naprosto jistý, že pro mne autoři mají ještě mnoho nečekaných překvapení.

Hra má všechno důležité, aby si udržela vaši pozornost velmi dlouho. Perfektně vyváženou obtížnost, správně roztomilou grafiku, naivní zvuky a hlavně pekelně dobrou hratelnost, která se bez problémů vyrovnává naštvaným ptákům. Od těch si autoři vzali alespoň systém levelů. Ty se dělí do skupin po dvaceti, občas přibude kolekce s novými úrovněmi. I bez nich ale máte už dnes postaráno o zábavu na mnoho dalších dnů.

Cena: 19 Kč (Android ve slevě 66%), 0,79 dolarů (iOS)

Freeware varianta: ano

Operační systém: Android 2.1 a vyšší, iOS 4.0 a vyšší

Reklama