Withings váhy se postarají o vaše zdraví

Reklama

Withings pouští do prodeje nové chytré váhy, které vás kromě vážení precizně proměří, včetně kardiovaskulárního systému a zdraví nervů.

Withings zahajuje prodej chytrých vah Withings Body Scan, Comp a Smart na tuzemském trhu. Poznávacím znamením je elegantní design v bílé nebo černé barvě, jasnější barevný displej, bioelektrická impedanční analýza a detailní informace o zdraví a kondici. Samozřejmostí je podrobná mobilní aplikace.

Withings Body Smart je základní model nabídky s cenou 2 590 Kč, nabídne sledování 8 pokročilých hodnot složení těla, včetně poměru tuku a svalové hmoty. Nechybí ani index viscerálního tuku či měření srdečního tepu.

Withings Body Comp s cenou 5 190 Kč  doplňuje zásobu funkcí z modelu Smart o novou funkci skóre nervového zdraví. Váha posoudí stav nervů v chodidlech a může odhalit známky periferní autonomní neuropatie – poškození drobných nervů, které může být známkou komplikací běžných chronických onemocnění.

Withings Body Scan je nejlépe vybavený nejpokročilejší váhou v nabídce a stojí už 10 490 Kč. Navíc nabízí technologii segmentového složení těla – z váhy vede madlo se senzory, které snímají trup, paže a nohy a tak se poskytne přesný obraz o složení těla a celkové kondici. Withings Body Scan je navržená tak, že při každém vážení rozpozná změny kardiovaskulárního zdraví. Nabízí celou řadu pokročilých měření zdraví srdce, včetně 6svodového EKG, měření rychlosti pulzové vlny a klidové tepové frekvence.

Reklama