Wizz Air připravil mobilní aplikaci

Reklama

Pokud často a rádi létáte s nízkonákladovými aerolinkami Wizz Air, možná by vám přišla k duhu aplikace pro chytré telefony, která umožňuje především nákup letenek a doplňkových služeb přímo z mobilu. Bohužel zatím není v češtině a funguje jen na iPhonu.

V App Storu vyhledejte aplikaci Wizz, kterou si můžete stáhnout zdarma. Aktuálně je k dispozici pouze pro iPhone, pracuje se ale také na verzi pro Android a další operační systémy. Drobný problém je také s lokalizací aplikace, v současné době je dostupná v angličtině, němčině, maďarštině, polštině a rumunštině. Do budoucna se počítá také s podporou českého jazyka.

A co všechno s její pomocí dokážete? Aplikace Wizz pro iPhone umožňuje snadnou správu rezervovaných letenek, vyhledávání spojů a členům Wizz Air Discount Club také přímý nákup letenek. Uživatelé mohou snadno přidávat palubní i odbavená zavazadla, přikupovat všechny dostupné doplňkové služby jako například WIZZ XXLong nabízející místa v letadle s větším prostorem pro nohy či WIZZ Xpress pro přednostní nástup do letadla a k dispozici je také přímý přístup k informacím o letech.

WizzAir

Reklama