WP Zprávy: hltejte zprávy o Windows Phone s námi!

Reklama

Jako fanoušci systému Windows Phone si nesmíte nechat ujít praktickou aplikaci WP Zprávy. Za vás totiž ohlídá všechny novinky na nejrůznějších odborných webech, ať už domácích nebo zahraničních. Náš magazín Mobinfo.cz se nově zařadil mezi informační zdroje!

WP Zprávy od českého vývojáře Roberta Vargy nabízí zpravodajství o světu Windows Phone na jednom místě a navíc s aktivní dlaždicí. Aplikace pomocí vyhledávače Yahoo prohledává zadané informační zdroje, ať už jde o specializované weby, jejich stránky na Twitteru, Facebooku, Youtube. Seznam zdrojů se může měnit, nyní zahrnuje známý Engadget, TheVerge, českou Nokii, Microsoft, Smartmanii a další weby.

České a zahraniční novinky se řadí za sebe dle času zveřejnění, po kliknutí se otevírají v prohlížeči ke čtení. Z prostředí aplikace můžete sdílet zprávy na Windows Live, Facebook a Twitter, přednastavený je hashtag #windowsphone, dá se smazat a upravíte také seznam sociálních sítí. Odkazy na články také pošlete přes e-mail. Aplikace nabízí aktivní dlaždici na pohotovostní displej, drobné číslo ukazuje počet nových zpráv. WP Zprávy stojí 27 Kč, za podporu českého vývojáře to určitě stojí; před koupí si ji můžete naplno prozkoušet.

Operační systém: Windows Phone 7.5 a vyšší

Cena: 26,99 Kč

Odkaz ke stažení

Reklama