Xiaomi spojuje síly s Leicou, výsledek uvidíme v červenci

Reklama

Co se stane, když se rozhodnou spolupracovat dvě velká jména v mobilním byznysu? Nový smartphone s pokročilými fotoschopnostmi. Toho se dočkáme už za pár týdnů.

Výrobce Xiaomi spolupracuje se společností Leica Camera a přidává se tak třeba k Huawei, pro jejíž telefony už Leica přispěla technologiemi. Od Xiaomi vzejde v červenci nový vlajkový model, podle vyjádření z LEciy půjde o zlomový moment mobilního fotografování. Tak uvidíme.

„Je nám ctí, že dnes můžeme oznámit dlouhodobou strategickou spolupráci se společností Xiaomi. Leica i Xiaomi jsou globální prémiové značky a během této bezprecedentní hluboké spolupráce obě strany postupně pracovaly na tom, aby zákazníkům přinesly novou éru mobilní fotografie. Jsme přesvědčeni, že první společně vyvinutý vlajkový smartphone zviditelňuje průkopnický pokrok obou společností. Poskytneme zákazníkům v oblasti mobilní fotografie výjimečnou kvalitu obrazu, klasickou estetiku Leica, neomezenou kreativitu a otevřeme novou éru mobilní fotografie,“ dodává Matthias Harsch, generální ředitel Leica Camera AG.

Reklama