Xiaomi Watch 2 Pro – nové hodinky se systémem od Googlu

Reklama

Hodiny a sportovní náramek, to jsou dvě novinky Xiaomi v oblasti nositelného příslušenství.

Xiaomi Watch 2 Pro jsou hodinky se systémem Wear od Googlu. Právě systém šikovně nabízí oblíbené funkce jako mapy Googlu, peněženka Googlu a jiné apky. V nerezovém těle s koženým nebo silikonovým náramkem poskytují 1,43palcový AMOLED displej.

Hodinky Xiaomi Watch 2 Pro jsou vybaveny platformou pro zařízení nové generace Snapdragon® W5 + Gen 1, která zajišťuje jejich rychlý a energeticky úsporný provoz. Uživatelé mohou využívat připojení hodinek k LTE,² které jim umožňuje zůstat ve spojení s chytrým telefonem, aniž by je museli všude nosit s sebou. V rámci měření aktivit hodinky podporují 130 sportů, pro vaši osobu se pak postarají o měření výkonu i kvality spánku. Xiaomi Watch 2 Pro budou k dispozici ve 2 verzích, LTE s e-SIM a nebo jen Bluetooth ke spárování s mobilem pro volání. Doporučená cena verze LTE je 6 299 Kč, verze Bluetooth pak za 5 599 Kč.

Xiaomi Smart Band 8 je levným sportovním náramkem s podporou 150 sportů, kterému vévodí 1,62palcový AMOLED displej. Co je zajímavé, pro běžecké nadšence lze sundat řemínek, nastavit režim “Pebble Mode” a Xiaomi připevnit k přezce boty. Díky tomu získáte podrobné údaje o běhu a vyhodnotíte správné držení těla pro zlepšení výkonu. Náramek Xiaomi jinak podporuje monitoring aktivity i SpO2 a srdečního tepu, monitorováním spánku, měřením krevního tlaku a dalšími. Xiaomi Smart Band 8 bude k dispozici za doporučenou cenu 1 099 Kč.

Reklama