Xioami Mi Smart Compact: rozjeďte kino kdekoliv

Reklama

Jste fanoušci sledování filmů nebo chcete doma udělat promítací párty pro rodinu a přátele? Pak se bude hodit tento projektor od Xiaomi.

Xioami Mi Smart Compact je přenosný projektor s rozměry 115 x 150 x 150 mm a hmotností 1,3 kg. Drobná zaoblená konstrukce se dá připojit k notebooku nebo mobilu, video a multimédia uvidíte ve Full HD rozlišení 1080p a velikost obrazu na plátnu nebo stěně může mít rozsah 60-120 palců. Projektor zvládá práci už od vzdálenosti 1,2 m, takže nemusíte stěhovat nábytek.

Projekce by měla být hodně kvalitní, s automatickým ostřením a korekcí zkreslení, svítivost 500 ANSI lumenů s LED podsvětlením bude dostačující, pokud místnost řádně zatemníte. Po technické stránce nechybí dálkové ovládání nebo třeba tlačítko Google Asistenta, vnitřní paměť má 16 GB, spojení nabídne bluetooth, HDMI, USB 2.0. Zvuk bude hrát do externích reproduktorů díky 3,5mm jacku, rovněž projektor zvládne vytvořit Wi-Fi hotspot pro sdílení obsahu. Projektor koupíte například na Alza.cz za 14 999 Kč.

Reklama